تبلیغات
۞ میدوری ۞ - مطالب اردیبهشت 1390
۞ میدوری ۞
کاردستی با کاغذ , نرم افزار , کتاب , تصاویر گوناگون و ...

ساعتی جالب با فرمت فلش
بازدید : مرتبه
تاریخ : جمعه بیست و سوم اردیبهشتماه سال 1390
یک ساعت جالب و بامزه با فرمت فلش هدیه میدوری

بروی ساعت کلیک کنید تا بصورت دیجیتالی هم زمان را نمایش دهد. اندازه ساعت یه کم بزرگتر از کادر وبلاگ است . بعد از دانلود در صفحه رایانه کامل نشون داده میشه .
اشتراک و ارسال مطلب :

ارسال توسط میدوری
با کلاهبرداری های برخی از فروشندگان موبایل آشنا شوید!
بازدید : مرتبه
تاریخ : دوشنبه نوزدهم اردیبهشتماه سال 1390
با کلاهبرداری های برخی از فروشندگان موبایل آشنا شوید!

چند روز پیش " 1390/2/12" برای خرید یک دستگاه گوشی موبایل به بازار موبایل که در تهران همه با آن آشنا هستند مراجعه کردم و مطالب زیر در پاساژ علاء الدین 100 درصد و در بازار بزرگ موبایل ایران 98 درصد صادق است ( 2 درصد درستکار بودن بازار بزرگ موبایل مربوط به نمایندگی پارس مایکرو تل است چون اصلا جنسی برای عرضه و فروش نداشتند ولی مسایل مطرح شده در زیر را به من گوشزد کردند ) به مطالب زیر تعویض باتری , کابلهای اتصال و ...  اصل با نوع ارزانتر و بدرد نخور در یک لحظه غفلت خریدار بخت برگشته را هم اضافه کنید)

به جای آنکه بگذارید فروشنده نرم‌افزار روی گوشی نصب کند بهتر است سی‌دی‌های نرم‌افزارهای موبایل را خریداری کنید که هزینه آن به مراتب کمتر است.


تقریبا همه نرم‌افزارهایی را که توسط فروشندگان عرضه می‌شود، می‌توان بدون هزینه از ‌اینترنت هم دریافت کرد.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از دنیای اقتصاد، معلوم است که تحریم‌های اینترنتی باعث شده برخی شرکت‌ها در فروش نرم‌افزارهای خود به‌ایرانیان محدودیت داشته باشند و مشخص است که خرید نرم‌افزارهای اصل به مراتب بهتر از دانلود و نصب نرم‌افزارهای قفل شکسته است، اما به هر حال پیشنهاد ‌این است به جای آنکه بگذارید فروشنده نرم‌افزار روی گوشی نصب کند بهتر است سی‌دی‌های نرم‌افزارهای موبایل را خریداری کنید که هزینه آن به مراتب کمتر است. اگر اهل اینترنت باشید با کمی‌جست و جو سایت‌های خارجی و ‌ایرانی را پیدا می‌کنید که مملو از اطلاعات مفید و لینک‌های دانلود نرم‌افزارها است.ادامه مطلب

اشتراک و ارسال مطلب :

ارسال توسط میدوری
صفحات جانبی
فال حافظ
دیدار از میدوری
به وبلاگ میدوری خوش آمدید
رنگارنگ
******
******
هواشناسی
******
******
آرشیو مطالب