تبلیغات
۞ میدوری ۞ - کلکسیون عظیم نرم افزار های پرتابل LiberKey Ultimate 5.1
۞ میدوری ۞
کاردستی با کاغذ , نرم افزار , کتاب , تصاویر گوناگون و ...

کلکسیون عظیم نرم افزار های پرتابل LiberKey Ultimate 5.1
بازدید : مرتبه
تاریخ : جمعه بیست و نهم بهمنماه سال 1389

کلکسیون عظیم نرم افزار های پرتابل

LiberKey Ultimate 5.1   

حافظه های قابل حمل نظیر فلش مموری ها ، از طرفدارانی به وسعت دارندگان کامپیوتر برخوردار هستند . هر کاربری بنا به نیاز و کارهایی که انجام می دهد از نرم افزارهای مختلف در موضوع بندی های گوناگون استفاده می کند . همراه داشتن برنامه های مورد استفاده در حافظه های قابل حمل می تواند در زمانی که از کامپیوتر خود استفاده نمی کنید ، به طور مثال زمانی که برای اتصال به اینترنت به کافی نت مراجعه کرده ایدمی تواند بسیار مفید باشد .

و یا زمانی که به خانه دوستان یا اقوام خود میروید و کامپیوترشان مشکل دارد با استفاده از برنامه های خودتان که به همراه دارید میتوانید مشکل را برطرف کنید .

LiberKey Ultimate

 نام نرم افزاری بسیار حرفه ای و جالب است که به وسیله آن می تواند به تعداد بسیار زیادی از نرم افزار های رایگان ( 168 نرم افزار ) در هر مکانی که خواستید ، دسترسی پیدا نمایید . یکی از ویژگی های مهم این نرم افزار طبقه بندی کردن برنامه های مختلف درون آن می باشد . با وجود 10 موضوع بندی اصلی و 104 زیر مجموعه ، می توانید به سادگی به برنامه ای که می خواهید دسترسی پیدا کنید . اگر به دنبال این هستید که سریع تر نرم افزار مورد نظر خود را اجرا کنید ، کافیست تا نام آن را در قسمت جستجو درج نمایید .

موضوعات اصلی موجود در

LiberKey Ultimate

 شامل نرم افزارهای صوتی ، مدیریت فایل ، گرافیک ، اینترنت ، شبکه ، آفیس ، امنیتی ، آموزشی , یوتیلیتی , بازی و سرگرمی , سیستم و ویدیو می باشد . برای استفاده از این نرم افزار ، کافیست تا پس از دانلود ، آن را از حالت فشرده خارج کرده و پوشه اصلی را به هر حافظه ی قابل حملی که می خواهید ،‌ نظیر فلش مموری ، هارد دیسک اکسترنال ، آی پاد و ... انتقال دهید . از نرم افزارهای مهم و مشهوری که به صورت رایگان وجود دارند و در این برنامه نیز گنجانده شده اند ، می توان به

OpenOffice ، FireFox ، Filezilla ، Gimp

اشاره نمود Videolan  ونخست نسخه ی 4.7 را دانلود کنید

حجم : 158.75 مگابایت

 برای بازشدن به 500 مگابایت فضا نیاز دارد .
پسورد : www.downloadkade.com

دانلود با لینک مستقیم

دانلود با لینک غیر مستقیم از
apidshare.com


==============================


سپس نسخه 5.1 را دانلود کنید و نسخه 4.7 را پاک کنید و یا مستقیم نسخه ی 5.1 را دانلود کنید و نرم افزار ها ی پرتابل را خودتان از سایت سازنده دانلود کنید .

نسخه ی جدید 5.1  را با دانلود فایل ( 4.4 مگابایت ) زیر خواهید داشت  ( از سایت سازنده )  و پس از اجرا  , برنامه شما را به سایت هدایت میکند ومیتوانید  نرم افزارهای جدید را به دلخواه دانلود و یا به روز کنید و وارد لیست برنامه کنید .

توجه کنید که برنامه های قبلی را که در نسخه ی 4.7 هست را به محل جدید 5.1 منتقل کنید.

http://download.liberkey.com/lbk/liberkey.exe            4.04 MB

سایت سازنده :

http://www.liberkey.com/

 
اشتراک و ارسال مطلب :

ارسال توسط میدوری
صفحات جانبی
فال حافظ
دیدار از میدوری
به وبلاگ میدوری خوش آمدید
رنگارنگ
******
******
هواشناسی
******
******
آرشیو مطالب